| Nazwa produktu: | Shimano SLX FH-M7110 Rear Hub - Centerlock - 12x142mm - E-Thru Axle - 12-speed - black |
| Producent: | Shimano Parts |
| Kod pozycji: | SHI425263 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| układ zmiany biegów: | 12 |
| standard osi: | 12x142 mm (Tylne koło) |
| Korpus wolnobiegu: | Micro Spline (Shimano 12 biegów MTB) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| średnica rozstawu śrub nypla szprychy (lewa/prawa strona): | 61mm |
| Wersja piasty: | Tylne koło |
| średnica kołnierza (lewa/prawa strona): | 69.8mm |
| odległość kołnierza (lewa/prawa strona): | 55.17mm |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 350g |
| kod produktu producenta: | EFHM7110C (28 spoke holes) EFHM7110B (32 spoke holes) |
| Układ wolnobiegu: | Grzechotka |
| Seria produktów: | Shimano - SLX |
| Liczba otworów na szprychy: | 28, 32 |
| GTIN: | 4550170444426, 4550170444419 |
| Strona producenta: | http://www.shimano-europe.com/ |