Najmocniejsza wersja GravelKing SK ma teraz jeszcze lepszą odporność na przebicia dzięki zastosowaniu ProTite Shield Plus, aby wytrzymać trudne warunki. Opracowana z użyciem mieszanki ZSG w celu zwiększenia trwałości i odporności na zużycie. Lekki, ultracienki "Ax-Alpha Cord" został użyty, aby uczynić go jeszcze lżejszym.
| Nazwa produktu: | Panaracer Gravelking SK Plus TLC Folding Tire - 50-622 - black |
| Producent: | Panaracer |
| Kod pozycji: | PRC438463 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 50-622 |
| szerokość opony: | 50 mm |
| Rok modelu: | 2023 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 640g |
| kod produktu producenta: | RF750-GKSK-P-B |
| GTIN: | 4931253018701 |
| Strona producenta: | http://www.panaracer.com |