Pomysł jest tak genialny, jak prosty – dzięki Drive Trunk klapa bagażnika oraz przestrzeń pod nią i za nią błyskawicznie zamieniają się w duży przedsionek do namiotu! W połączeniu z samym bagażnikiem powstaje w ten sposób mnóstwo miejsca do spania, gotowania i wspólnego spędzania czasu. Drive Trunk jest przy tym wyjątkowo wszechstronny – dzięki przemyślanej konstrukcji pasów napinających dostosowuje się do różnych typów samochodów. Można go zamontować na większości popularnych kombi i SUV-ów, zamieniając Twój codzienny samochód w kampera.
Otwarte tylne drzwi bagażnika stanowią element nośny konstrukcji namiotu, a dzięki powstałej w ten sposób wysokości stania można się swobodnie przebrać lub wziąć prysznic, zachowując niezbędną prywatność. Przestrzeń w przedsionku do namiotu oferuje dużo miejsca do przechowywania lub gotowania i jedzenia dzięki 2 krzesłom i małemu stolikowi. Produkt ten jest wykonany z wykorzystaniem technologii Eco Finish, która zapewnia hydrofobowy charakter produktu bez użycia fluorowęglowodorów (PFC). Etykieta VAUDE Green Shape oznacza przyjazny dla środowiska, funkcjonalny produkt wykonany z materiałów pochodzących z ekologicznych źródeł.
| Nazwa produktu: | Vaude Drive Trunk Tent - linen |
| Producent: | Vaude |
| Kod pozycji: | VAU456737 |
| aktywność: | Outdoor |
| słup wody: | 3000mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Biwakowanie |
| minimalna waga namiotu: | 2100g |
| wejścia: | 1 |
| haczyki: | 6 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Beżowy |
| waga: | 2200g |
| kod produktu producenta: | 14455 |
| Zrównoważony rozwój: | Fundacja Fair Wear |
| GTIN: | 4052285996550 |