Black Diamond MiniWire Alpine Quickdraw służy jako ważny przyrząd asekuracyjny na trasach lodowych, alpejskich i tradowych.
Ten wszechstronny zestaw karabinka i prowadnicy może być używany zarówno jako zwykły quickdraw, jak i w pełnej długości. Dzięki dwóm nowym karabinkom MiniWire, które są jednymi z najlżejszych w pełni funkcjonalnych karabinków w naszej ofercie, oraz 60-centymetrowej rurowej prowadnicy 8 mm wykonanej z Dynex, MiniWire Alpine to odporny na ścieranie i wodoodporny wyciąg, który jest idealny do wspinaczki alpejskiej, gdy chcesz zaoszczędzić kilka gramów.
| Nazwa produktu: | Black Diamond MiniWire Alpine Quickdraw 60cm - 3 Pack - Light Gray |
| Producent: | Black Diamond |
| Kod pozycji: | BDD477510 |
| aktywność: | Wspinaczka |
| długość: | 600mm |
| normy bezpieczeństwa: | CE 0333, CE 0082 |
| tkanina tekstylna (akcesoria wspinaczkowe): | Dyneema/Dynex |
| odstęp: | 21mm |
| obciążenie zrywające wzdłużne/poprzeczne/otwarte: | 20-7-7kN |
| styl karabińczyka: | Prosty - wygięty, Specjalne |
| rodzaj wspinaczki: | Wspinaczka sportowa, Wspinaczka alpejska |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| waga: | 225g |
| GTIN: | 793661432326 |