Dętka do rowerów wyścigowych waży zaledwie 39 gramów i jest znacznie trwalsza niż konwencjonalna dętka butylowa dzięki specyficznym właściwościom materiałowym termoplastycznego poliuretanu. Niska waga zmniejsza masę obrotową roweru i sprawia, że zawodnik jest bardziej zwrotny w sprintach i na torze.
Zawór wykonany ze szczególnie odpornego na uderzenia i pęknięcia tworzywa termoplastycznego wyprzedza swoje czasy. Minimalna waga idzie w parze z maksymalną wydajnością. Specjalnie zaprojektowana podstawa zaworu zapobiega uszkodzeniu dętki przez ostre krawędzie otworu zaworu.
Uwaga:
Lekkie i stabilne.
Zawory opracowane przez
Seamless.
Odpowiedzialny ekologicznie.
Termoplastyczne poliuretany to tworzywa sztuczne nadające się do recyklingu. Ponieważ zarówno dętka, jak i wentyl są wykonane z TPU, dętki rowerowe
| Nazwa produktu: | REVOLOOP REVO.RACE Tube - 18-28/622 - Presta 60mm |
| Producent: | REVOLOOP |
| Kod pozycji: | RLP486136 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| szerokość opony: | 18 mm, 19 mm, 20 mm, 21 mm, 22 mm, 23 mm, 24 mm, 25 mm, 26 mm, 27 mm, 28 mm |
| materiał dętki: | TPU |
| Typ wentyla: | Presta (Sclaverand) |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 39g |
| kod produktu producenta: | SW10024.2 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4260573071142 |