The Control Tech Cougar FL4 Ergo is a specially designed drop bar made of aluminium and offers you a reliable and strong cockpit so that you can really pedal.
| Nazwa produktu: | Control Tech Cougar FL4 Ergo Handlebar |
| Producent: | Control Tech |
| Kod pozycji: | CTT512654 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Układ kierownicy: | Kierownica szosowa typu baranek (Drop Bar) |
| Właściwości kierownicy: | Spadek < 130 mm (kompakt), Zasięg < 80 mm, Ergonomiczna (wykrzywienie o zmiennym promieniu), Aero (z wypłaszczonym fragmentem), Flara / wygięte baranki, Prowadnice kablowe |
| szerokość chwytu: | 400 mm, 420 mm, 440 mm |
| pomiar szerokości chwytu: | Centrum-środek |
| wygięcie: | 125mm |
| wysięg kierownicy: | 78mm |
| Flara kierownicy drop bar: | 4° |
| Rok modelu: | 2021 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 350g |
| kod produktu producenta: | RA-531 |
| GTIN: | 4712206558204, 4712206556934, 4710069103500, 4712206558211, 4710069103517 |
| Strona producenta: | http://www.controltechbikes.com |