Dzięki wysokiej zawartości ryżu i płatków owsianych baton ten, jak żaden inny, dostarcza duże ilości energii pochodzenia naturalnego. Łatwo przyswajalne chrupiące płatki ryżowe, wysoka zawartość węglowodanów oraz owocowy smak sprawiają, że baton ten jest idealnym towarzyszem, gdy wymagana jest najwyższa wydajność. Nadaje się również do spożycia na zimno. Bez laktozy, wegański.
1 baton na 60 minut przed wysiłkiem fizycznym i/lub podczas wysiłku fizycznego, zaleca się spożycie do 90 g węglowodanów na godzinę, w zależności od intensywności i czasu trwania wysiłku. 1–4 batony dziennie.
Dodatek do zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Sanct Bernhard Sport Energy Rice Bar with Carbohydrates - 4x50g |
| Producent: | Sanct Bernhard Sport |
| Kod pozycji: | STB143619 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Witaminy / Minerały |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bez orzechów |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 200g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 50g |