Pozostań w swoim żywiole dzięki trwałej technologii, która dostosowuje się do Ciebie: System wentylacji z 9 perforacjami sprawia, że sportowe okulary przeciwsłoneczne adidas Sp0030 Injected doskonale sprawdzają się podczas uprawiania różnych sportów. Szybko wymienne soczewki i regulowane poduszki na siodełko zapewniają krystalicznie czyste widzenie i dodatkowy komfort w każdych warunkach pogodowych.
| Nazwa produktu: | adidas Sp0030 Injected Sport Sunglasses - Matte Black / Contrast Smoke |
| Producent: | adidas Eyewear |
| Kod pozycji: | ADE542083 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | stały odcień, wymienne soczewki |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| przepuszczalność światła: | 13,5% |
| Rok modelu: | 2024 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 31g |
| Długość zausznika: | 135mm |
| szerokość soczewki: | 70mm |
| GTIN: | 889214249661 |
| Strona producenta: | http://www.adidas.com/Eyewear/content/de/products/ |