Ze względu na ograniczone dostawy poszczególnych komponentów, rowery są czasami dostarczane z innym wyposażeniem.
Jednak wszelkie zamontowane alternatywne komponenty będą tej samej jakości co oryginalne.
Czysty minimalizm: Vinyl LTD z kierownicą pionową to klasyczny rower o stałym przełożeniu, którego geometria jest dostosowana do wyzwań miejskiej dżungli. Creme Vinyl ma wytrzymałą stalową ramę i widelec i jest produkowany we współpracy z
Rower
Rowery z
| Nazwa produktu: | Creme Cycles VINYL LTD - Singlespeed Urbanbike - 2023 - xblack |
| Producent: | Creme Cycles |
| Kod pozycji: | CRE555323 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Stal |
| Przeznaczenie Roweru: | Miejski |
| piasty: | Front: sealed bearings, 32 hole | Rear: Single/Fixed Gear, Flip-Flop Hub, 32 hole |
| szprychy: | Stainless Steel |
| obręcze: | Aluminium doublewall 700C, high profile, polished |
| przełożenie zębatki: | 46 |
| korba: | Aluminium, S | 165mm, M,L | 170mm |
| hamulce: | Front: aluminium caliper, dual pivot |
| siodełko: | Creme Custom |
| kierownica: | Aluminium Riser Bar, 480mm |
| mostek: | Aluminium A-Head, 100mm |
| widelec: | Lugged steel |
| ster rowerowy: | Aluminium, Threaded, 1″ |
| rama: | TIG welded Steel |
| przełożenie: | 17 |
| Zmiana biegów: | Brak |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec szczękowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Front Pizza Rack |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Michelin Dynamic Classic, 700x25C |
| Uruchamianie Hamulca: | Mechaniczne |
| Rok modelu: | 2023 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 11400g |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Seria produktów: | Creme Cycles - Vinyl |
| liczba przełożeń: | 1 x 1 (Single Speed) |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 2016736013397, 2016736013410, 2016736013427 |
| Strona producenta: | https://cremecycles.com/ |