W praktycznej, zamykanej tubce, ten dostawca energii może być wypijany bez dodatkowego przyjmowania płynów. Wysoce skoncentrowany z krótko- i średniołańcuchowymi węglowodanami dla trwałego, rozłożonego w czasie dostarczania energii, z przydatnym uzupełnieniem sodu i potasu, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Idealny dla sportowców wytrzymałościowych! Bardzo dobrze tolerowany. Odpowiedni również w przypadku nietolerancji fruktozy.
Sanct Bernhard Sport Liquid Energy Pure można przyjmować w postaci nierozcieńczonej, bez dodatkowego przyjmowania płynów. Aby utrzymać stałą wydajność, ½ tubki należy pić co około 20 minut, w zależności od wysiłku.
Oprócz zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Sanct Bernhard Sport Liquid Energie Pur - Carbohydrate-Drink - Tube - 18x50ml |
| Producent: | Sanct Bernhard Sport |
| Kod pozycji: | STB156881 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Witaminy / Minerały |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| gotowe do użycia: | 900ml |
| Wersja żywności: | Gotowy do picia |
| treść: | 900ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Lista składników: | Water, maltodextrin, trehalose *, sodium chloride, flavor, tripotassium citrate, preservative potassium sorbate, citric citric acid. * Trehalose is a source of glucose Free from lactose and gluten. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|