The new BASIC line is the solution for anyone who needs a solid, basic racktime carrier. Snapit 2.0 compatible, with spring clamp and mounting plate for a rear light, the BASIC 2.0 provides lots of options at an outstanding price!
| Nazwa produktu: | Racktime Basic 2.0 Carrier 26 Inches - black |
| Producent: | Racktime |
| Kod pozycji: | RAC575415 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| uchwyt bagażnika: | Rama - tylna |
| cechy bagażnika: | z zaciskiem sprężynowym |
| maks. ładowność: | 25kg |
| Rok modelu: | 2022 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 700g |
| GTIN: | 4048174865373 |
| Strona producenta: | http://www.racktime.com/ |