UltraPro to baton proteinowy ze słodzikiem, składający się z wysokiej jakości białka serwatkowego i hydrolizatu kolagenu, uzupełniony cenną kurkumą. Bez dodatku cukru i białka sojowego. Daje długotrwałe uczucie sytości i zapewnia codzienną dodatkową porcję białka przed i po uprawianiu sportu.
Baton o wadze 50 g i kremowym, czekoladowym smaku zapewnia dużą porcję wysokiej jakości białka serwatkowego o wysokiej zawartości cennych aminokwasów. Drobno oblany bezcukrową, ciemną czekoladą stanowi idealną przekąskę między posiłkami.
Dla codziennej dodatkowej porcji białka. Produkt powinien być spożywany w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | ultraSPORTS ultraPro Protein Bar - 24x50g |
| Producent: | ultraSPORTS |
| Kod pozycji: | ULS589675 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Białko, Dieta / niska zawartość cukru |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański, Bezglutenowy, Bez oleju palmowego |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Po |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 1200g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 50g |
| Strona producenta: | http://www.ultra-sports.de/ |