Ze względu na ograniczone dostawy poszczególnych komponentów, rowery są czasami dostarczane z innym wyposażeniem. Jednak wszelkie zamontowane alternatywne komponenty będą tej samej jakości co oryginalne.
Kurierzy rowerowi z lat 80. w pewnym momencie odkryli dla siebie rower górski. I nie bez powodu - wszechstronność. To właśnie ten duch kierował CUBE podczas opracowywania nowego Reaction Hybrid Performance Allroad. Poczujesz się tak samo komfortowo podczas codziennych dojazdów do pracy, jak i podczas weekendowej wycieczki rowerowej po okolicy.
Mocny napęd Bosch Performance Line i płynnie działający 9-biegowy system przerzutek Shimano są odpowiedzialne za mocny napęd i najwyższe przełożenie. Wydajny hydrauliczny układ hamulcowy Shimano zapewnia bezpieczne zwalnianie i zatrzymywanie w każdych warunkach pogodowych. Dzięki amortyzowanemu widelcowi o skoku 100 mm, ten wszechstronny rower jest całkowicie odporny na wyboje w mieście i korzenie na szlaku - wygodne siodełko i chwyty zapewniają niezmiennie wysoki komfort jazdy. Wreszcie akcesoria: błotniki, światła, podpórka.
| Nazwa produktu: | CUBE REACTION HYBRID Performance 625 Allroad - Electric Mountain Bike - 2023 - black / grey |
| Producent: | CUBE Bikes |
| Kod pozycji: | CUB593657 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski |
| piasty: | Shimano HB-TX505 / Shimano FH-TX505 |
| obręcze: | Rodi Blackrock 23 |
| łańcuch: | KMC X9 |
| kaseta: | Shimano CS-HG201 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano SL-M3100-R |
| przerzutka tylna: | Shimano RD-M3100-SGS |
| przełożenie zębatki: | 38 |
| korba: | ACID E-Crank |
| hamulce: | Shimano BR-MT200/UR300 | 180/180mm |
| model sztycy siodełka: | CUBE Performance | 30.9mm |
| siodełko: | Natural Fit Sequence |
| kierownica: | CUBE Rise Trail Bar Pro | 740mm |
| mostek: | CUBE Performance E-MTB |
| widelec: | SR Suntour NVX30 Coil |
| ster rowerowy: | ACROS AZF-1031 |
| rama: | Aluminium Superlite | Gravity Casting |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-36 |
| Pojemność akumulatora: | 625Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTube 625 |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Bosch 4A charger | fenders | Easy bell | kickstand |
| oświetlenie rowerowe: | CUBE Shiny 50 Lux / ACID Mudguard Rear Light PRO-E |
| uchwyty: | ACID React Pro |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 100 mm |
| pedały: | ACID PP MTB |
| opony: | Schwalbe Smart Sam | Active | 2.35" |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2023 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 25100g |
| kod produktu producenta: | 633152 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | LED Remote |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line Cruise Gen3 |
| Moment obrotowy: | 75Nm |
| Seria produktów: | CUBE - Reaction Hybrid |
| GTIN: | 4054571396037, 4054571396044, 4054571396051, 4054571396068, 4054571396075, 4054571396020 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |