Ta damska kurtka ochroni Cię przed deszczem i wilgocią. A dzięki jaskrawemu neonowemu żółtemu materiałowi wyróżnisz się w każdą pogodę.
Wykonana w całości z naszego charakterystycznego żółtego materiału hi-vis, który zapewnia widoczność w ciągu dnia w deszczu, mgle lub o zmierzchu. 2,5-warstwowa tkanina Poray 10 z ukrytą rynną przeciwdeszczową zapewnia suchość i wygodę, a jednocześnie jest wysoce oddychająca. Kaptur ze sznurkiem i dopasowane, elastyczne mankiety chronią przed deszczem. Podczas jazdy na rowerze w deszczu i w ciemności ważne jest nie tylko, aby kurtka była wodoodporna, ale także bezpieczna na drodze. Damska kurtka przeciwdeszczowa Compact Commuter Hi-Vis zapewnia przyjemną suchość, a jej jaskrawy neonowy żółty kolor gwarantuje, że zawsze będziesz dobrze widoczna w ruchu ulicznym.
Materiał
100% poliester
| Nazwa produktu: | AGU Commuter Compact Hi-Vis Rain Jacket Women - neon yellow |
| Producent: | AGU |
| Kod pozycji: | AGU636544 |
| Materiał: | 100% poliester |
| kompresja: | nie |
| Zamknięcie: | Zamek z przodu na pełnej długości |
| Kaptur: | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet |
| Przeznaczenie Roweru: | Miejski |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne, Tkaniny z recyklingu |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| oddychalność: | 10000g/m²/24h |
| słup wody: | 10000mm |
| Cechy: | Wiatroszczelność, Wodoodporność, Membrana, Wysoka widoczność / odblaskowe |
| dopasowanie: | standardowy |
| tylne kieszenie: | 1 |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Neonowy |
| waga: | 272g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| kieszeń z tyłu: | 1 |
| GTIN: | 8717565663732, 8717565663749, 8717565663756, 8717565663725 |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta AGU.
| Międzynarodowy | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. klatka piersiowa | 92 - 96 | 96 - 100 | 101 - 104 | 105 - 108 | 109 - 112 | 112+ |
| C. talia | 83 - 87 | 87 - 90 | 91 - 94 | 95 - 98 | 99 - 102 | 102+ |
| D. biodra | 92 - 96 | 96 - 100 | 101 - 104 | 105 - 108 | 109 - 112 | 112+ |
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. klatka piersiowa | 85 | 85 - 88 | 89 - 92 | 93 - 96 | 97 - 100 | 100+ |
| C. talia | 69 | 69 - 72 | 73 - 76 | 77 - 80 | 81 - 84 | 84+ |
| D. biodra | 93 | 93 - 96 | 97 - 100 | 101 - 104 | 105 - 108 | 108+ |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
| Międzynarodowy | 7 - 8Y | 9 - 10Y | 11 - 12Y |
|---|---|---|---|
| A. wzrost | 128 | 140 | 152 |
Międzynarodowy 7 - 8Y
Międzynarodowy 9 - 10Y
Międzynarodowy 11 - 12Y