Prawdziwa opona wyścigowa dla prawdziwych zawodników. Duża objętość, szybkie toczenie, mieszanka MaxxSpeed -
| Nazwa produktu: | Maxxis Ikon Opona Składana - MaxxSpeed | EXO TR - 29x2.35" |
| Producent: | Maxxis |
| Kod pozycji: | MXS653778 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country, Enduro, All-Mountain |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 2.4-4.1bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 60-622 |
| gęstość osnowy: | 120TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.35" |
| ochrona przed przebiciem: | EXO TR |
| mieszanka opon: | MaxxSpeed |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 835g |
| kod produktu producenta: | 0861 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Maxxis - Ikon |
| GTIN: | 4717784042039 |
| Strona producenta: | http://maxxistires.de/ |