Konstrukcja pedałów Sudpin Zero Pro bazuje na popularnym modelu Sudpin III S-Pro. Plastikowe pedały zapewniają doskonałą przyczepność za niską cenę. Specjalny materiał CR44 firmy NC-17 jest trwały, super lekki i stylowy.
Zakres dostawy: 1 para
| Nazwa produktu: | NC-17 CR44 Sudpin Zero Pro Platform Pedal - transparent |
| Producent: | NC-17 |
| Kod pozycji: | NCS177807 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 96/96/20mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Wersja pedału: | Płaski pedał / pedał platformowy |
| wymiar platformy pedału: | 96 x 96mm |
| Rozmiar gwintu pedału: | 9/16" |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Przezroczysty |
| waga: | 339g |
| kod produktu producenta: | 7082 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Materiał osi pedału: | Stal |
| Materiał korpusu pedału: | Plastik |
| GTIN: | 4250149470783 |
| Strona producenta: | http://www.nc-17.de/ |