Bardzo agresywny profil XC w połączeniu z wszechstronnym
Opona
Opony
| Nazwa produktu: | Schwalbe Racing Ray Folding Tire - Performance | Addix | TwinSkin - 29x2.35" |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA665488 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 60-622 |
| gęstość osnowy: | 67TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.35" |
| mieszanka opon: | Addix |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 830g |
| kod produktu producenta: | 11654432 | HS489 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4026495943161 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |