High Fructose Gel dostarcza 55 g węglowodanów i 250 mg sodu na żel, pochodzących z maltodekstryny i fruktozy w stosunku 10:8. Ta formuła oparta na "wielotransportowych węglowodanach" została wykazana w badaniach jako jedyny sposób na zwiększenie szybkości asymilacji i utleniania egzogennych węglowodanów do ponad 60 g/godzinę podczas długotrwałych ćwiczeń przy użyciu węglowodanów, które są wchłaniane w jelitach za pośrednictwem wielu transporterów.
Z tego powodu połączenie maltodekstryny i fruktozy umożliwia optymalne trawienie i przyswajanie węglowodanów w ciągu godziny, znacznie zmniejszając ryzyko wystąpienia problemów żołądkowych.
Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | 226ERS High Fructose Gel - żel energetyczny - 80g |
| Producent: | 226ERS |
| Kod pozycji: | ERS667346 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Kofeina / Guarana |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki, Neutralny / Naturalny |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Żele energetyczne |
| treść: | 80g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 80g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8436567356403, 8436567356557, 8436567357974, 18436567357971, 8436567357981, 18436567357988, 8436567356564, 18436567356561, 8436621421573, 8436567357967, 18436567357964 |
| Strona producenta: | https://www.226ers.com |
| Lista składników: | Maltodextrin, fructose, water, salt, cola flavor, acidity regulator (citric acid), preservative (potassium sorbate). |
|||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|
|||||||||||||||||||||||||||
| Kofeina: |
125 mg per 100 g / 100 mg per serving (80 g) Wysoka zawartość kofeiny. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. |
| Lista składników: | Maltodextrin, fructose, water, salt, natural banana flavor, acidity regulator (citric acid), preservative (potassium sorbate). |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|