Twój sprzymierzeniec w każdej sytuacji, nawet jeśli nie była planowana. Obręcze EXC 330 od DT Swiss wykorzystują innowacyjną metodę produkcji, która umożliwia maksymalną kompresję włókien węglowych, a tym samym wyznacza zupełnie nowe standardy w zakresie trwałości. Zgłoszona do opatentowania technika kontroli jakości warstwa po warstwie minimalizuje nieregularności od samego początku. Dzięki tym wytrzymałym obręczom
Zakres dostawy:
obręcz wraz z taśmą do obręczy
Uwaga: obręcze
| Nazwa produktu: | DT Swiss EXC 330 Obręcz - 29" | Carbon | Hookless | Disc |
| Producent: | DT Swiss |
| Kod pozycji: | DTS675119 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Enduro |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| ASTM: | Kategoria 5 |
| rodzaj opony: | Montaż bezdętkowy |
| ERD - średnica obręczy Ø: | 601mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 30-622 |
| otwory: | brak |
| średnica otworu wentyla: | 6.5mm |
| szerokość obręczy: | 37.2mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 30mm |
| wysokość profilu obręczy: | 22mm |
| maks. waga systemu: | 130kg |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 529g |
| kod produktu producenta: | RDEX33CDPN28CA5802 (28) | RDEX33CDPN32CA5804 (32) |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| Liczba otworów na szprychy: | 28, 32 |
| GTIN: | 7613052549330, 7613052549354 |
| Strona producenta: | http://www.dtswiss.com |