Podczas gdy naprzemienne występy środkowe zapewniają szybkie toczenie, występy barkowe w stylu
| Nazwa produktu: | Vittoria Barzo TLR Folding Tire - 29x2.10" | black |
| Producent: | Vittoria Tires |
| Kod pozycji: | VIT675789 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 52-622 |
| gęstość osnowy: | 60TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.10" |
| mieszanka opon: | 1C Compound |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 810g |
| kod produktu producenta: | 11A00514 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8022530030373 |
| Strona producenta: | http://www.vittoria.com |