CUBE Nuroad Hybrid C:62 SLX imponuje nie tylko lekką, wytrzymałą i czysto zaprojektowaną ramą z włókna węglowego C:62® oraz w pełni karbonowym widelcem. Rowerzyści szutrowi pokochają również nowy, lekki napęd Bosch SX z akumulatorem 400 Wh. Oferuje on do 55 Nm momentu obrotowego, jest lekki i..: PowerMore-ready. Jeśli więc wybierasz się w dłuższą podróż, możesz zwiększyć jego pojemność o dodatkowe 250 Wh. Aby zapewnić wszechstronność, z przodu i z tyłu można zamontować bagażnik na sakwy.
Super wytrzymały, sterowany radiowo 12-biegowy napęd SRAM GX Eagle AXS Transmission nie tylko imponuje szerokim zakresem przełożeń, ale także bardzo precyzyjnie i płynnie zmienia biegi. Hydrauliczne hamulce tarczowe SRAM Rival AXS, sztywne koła Newmen Evolution SL X.R.25 i przyczepne, wygodne opony G-One Bite 45 mm są odpowiedzialne za pierwszorzędną kontrolę prędkości, przyczepność i stabilność kierunkową. Mówiąc o oponach: CUBE zostawił wystarczająco dużo miejsca, aby zamontować opony o szerokości do 50 mm, nawet z błotnikami.
| Nazwa produktu: | CUBE NUROAD HYBRID C:62 SLX 400X - Carbon Electric Gravel Bike - 2025 - carbon / glossy |
| Producent: | CUBE Bikes |
| Kod pozycji: | CUB679647 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Allroad / Gravel |
| łańcuch: | SRAM GX Eagle Transmission Flattop |
| kaseta: | SRAM XS-1275 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Rival eTap AXS |
| przerzutka tylna: | SRAM GX Eagle AXS Transmission |
| przełożenie zębatki: | 42 |
| korba: | e*thirteen Helix Race |
| hamulce: | SRAM Rival | 180/180mm |
| koła: | Newmen Evolution SL X.R.25 |
| model sztycy siodełka: | Newmen Advanced | Carbon |
| siodełko: | Natural Fit Nuance |
| owijka na kierownicę: | ACID Bartape CC |
| kierownica: | Easton EC70 AX Gravel | Carbon |
| mostek: | CUBE Aero |
| widelec: | CUBE C:62 Carbon |
| ster rowerowy: | ACROS |
| rama: | C:62 Advanced Twin Mold Technology |
| System Zmiany Biegów (Producent): | SRAM |
| przełożenie: | 10-52 |
| Pojemność akumulatora: | 400Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch CompactTube 400 |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Lekkie wspomaganie |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Bosch charger |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Schwalbe G-One Bite Evo | 45-622 |
| maksymalna szerokość opony: | 50mm |
| maks. waga systemu: | 120kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 13800g |
| kod produktu producenta: | 817300 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch System Control | Mini Remote |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line SX |
| Moment obrotowy: | 55Nm |
| Seria produktów: | CUBE - Nuroad Hybrid |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4054571465139, 4054571465153, 4054571465160, 4054571465122, 4054571465146 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |