Maurten Solid 160 to dwuskładnikowe źródło energii do żucia na bazie owsa i ryżu - 1 opakowanie, 2 minibary. 40 gramów węglowodanów, podzielonych na równe 20-gramowe porcje dla optymalnej podaży. Twoje paliwo z wyboru - szybkie, lekkie, o niskiej zawartości błonnika i wysokiej zawartości węglowodanów.
Produkt powinien być stosowany przez konsumentów, którzy potrzebują szybkiej energii do uzupełnienia energii przez dłuższy czas i przy wysokiej intensywności. Produkt powinien być stosowany przez ograniczony czas. Produkt powinien być spożywany jako część zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | MAURTEN Solid 160 Energy Bar with Carbohydrates - 12x55g |
| Producent: | Maurten |
| Kod pozycji: | MAU681780 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez oleju palmowego |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas, Po |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 660g |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 55g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7350008410879, 7350008410893 |
| Lista składników: | High-fructose corn syrup, rolled oats 26%, maltodextrin, rice flour, sugar, sunflower oil, glucose syrup, salt, emulsifier (lecithin), rice extract. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | The nutritional informations refer to 100 g |