Wraz z modelem Grezzo Aventura, Vredestein prezentuje oponę
| Nazwa produktu: | Vredestein Aventura Grezzo Opona Składana - Gravel | TLR - 50-584 | black/transparent |
| Producent: | Vredestein |
| Kod pozycji: | VDS687711 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 1.8-3.6bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 50-584 |
| właściwości opony: | Skinwall |
| gęstość osnowy: | 120TPI/EPI |
| szerokość opony: | 50 mm |
| mieszanka opon: | TriComp |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny, Brązowy |
| waga: | 640g |
| kod produktu producenta: | 27403 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8714692999031 |
| Strona producenta: | http://www.vredestein.de |