Wysoka przyczepność i ogromna siła hamowania charakteryzują drugą generację Minion DHR i sprawiają, że jest to idealna opona do agresywnej jazdy grawitacyjnej. Wszechstronna opona składana zawdzięcza te właściwości nie tylko zoptymalizowanej konstrukcji bieżnika.
Podczas gdy podparte boczne występy zapewniają optymalną przyczepność boczną, poprzeczne środkowe występy, z których niektóre mają kształt łopatek, gwarantują maksymalną kontrolę i przyczepność podczas hamowania. Środkowe występy są również ścięte, aby poprawić przyspieszenie. Strategicznie rozmieszczone nacięcia wpływają z kolei korzystnie na zachowanie układu kierowniczego. Ponadto Minion DHR II doskonale sprawdza się nie tylko jako opona tylna, ale także jako opona przednia.
| Nazwa produktu: | Maxxis Minion DHR II Opona składana – 3C MaxxGrip | DH TR | WT - 29x2.50" |
| Producent: | Maxxis |
| Kod pozycji: | MXS690896 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Enduro, Downhill |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 63-622 |
| gęstość osnowy: | 60TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.50" |
| ochrona przed przebiciem: | DownHill Casing (DH) |
| mieszanka opon: | 3C MaxxGrip |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1415g |
| kod produktu producenta: | 1335 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Maxxis - Minion DHR II |
| GTIN: | 4717784042787 |
| Strona producenta: | http://maxxistires.de/ |