Owsiany baton energetyczny
Płatki owsiane to podstawowy produkt spożywczy o wysokiej wartości odżywczej i doskonałej przyswajalności. Dbający o zdrowie i wymagający ludzie w każdym wieku zawsze używali płatków owsianych jako silnego, naturalnego źródła energii dla fizycznych i umysłowych wyzwań.
Wysoka zawartość złożonych, długołańcuchowych węglowodanów, cenne białko roślinne, rozpuszczalny błonnik i doskonały smak sprawiają, że baton energetyczny z płatków owsianych
Jeśli się spieszysz, baton
Produkt powinien być spożywany w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Oat King Bar - Baton owsiany z węglowodanami - 10x90g |
| Producent: | Oat King |
| Kod pozycji: | OTK184538 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas, Po |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 900g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 90g |
| Strona producenta: | http://oatking.de/ |