Orzeźwiający napój sportowy zapewniający optymalne spożycie płynów i energii. Dzięki szybkiemu wchłanianiu i łagodnemu smakowi unika się dolegliwości żołądkowo-jelitowych nawet podczas bardzo intensywnych treningów i zawodów.
W przypadku średnio intensywnych lub intensywnych ćwiczeń trwających 1-3 godziny, spożycie węglowodanów w ilości 30 g, 60 g lub nawet 90 g na godzinę jest zwykle zalecane dla uzyskania optymalnej wydajności. Właśnie dlatego jednostka sportowa zawiera dokładnie 30 g węglowodanów, dzięki czemu sportowcy mogą łatwo i precyzyjnie osiągnąć pożądane spożycie węglowodanów. Idealne spożycie węglowodanów zależy od indywidualnego sportowca, jego celów i rodzaju uprawianego sportu. Wymieszać 33 g proszku (= 2 miarki) z 500 ml wody. Pić 500-1000 ml na godzinę podczas ćwiczeń.
Produkt powinien być spożywany w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | 6d Sports Nutrition Sports Drink - Carbohydrate Beverage Powder - 1kg |
| Producent: | 6d Sports Nutrition |
| Kod pozycji: | SDN695681 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Witaminy / Minerały, Magnez |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Bez oleju palmowego |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| gotowe do użycia: | 15000ml |
| Wersja żywności: | Proszek/Granulat |
| Toniczność: | Izotoniczny |
| treść: | 1000g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 1000g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5425039526126, 5407011030074, 5407011030036, 5407011030029, 5425039527468, 5407011030012 |
| Strona producenta: | https://6dsportsnutrition.com |