Miękki baton owocowy wzbogacony wyłącznie naturalnymi składnikami i 50% miąższu owocowego dla pysznych doznań smakowych. Kompaktowy format sprawia, że jest idealnym towarzyszem wyjątkowo intensywnych treningów i zawodów.
W przypadku średnio intensywnych lub intensywnych ćwiczeń trwających 1-3 godziny, spożycie węglowodanów w ilości 30 g, 60 g lub nawet 90 g na godzinę jest zwykle zalecane dla uzyskania optymalnej wydajności. Dlatego jednostka sportowa zawiera dokładnie 30 g węglowodanów, dzięki czemu sportowcy mogą łatwo i precyzyjnie osiągnąć pożądane spożycie węglowodanów. Idealne spożycie węglowodanów zależy od indywidualnego sportowca, jego celów i rodzaju uprawianego sportu. Spożywać 1-2 batony na godzinę podczas ćwiczeń.
Produkt powinien być spożywany w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | 6d Sports Nutrition Sports Chew - Fruit bar - 10x38g |
| Producent: | 6d Sports Nutrition |
| Kod pozycji: | SDN697524 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Kofeina / Guarana |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Gumy energetyczne |
| treść: | 380g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 38g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Strona producenta: | https://6dsportsnutrition.com |