REGO Rapid Recovery to wegańskie rozwiązanie regeneracyjne, które dostarcza węglowodanów i białek, a także witamin i minerałów w wygodnym napoju do spożycia bezpośrednio po treningu. Zawiera wysokiej jakości białko sojowe, tworząc unikalną wegańską formułę wspomagającą wzrost i utrzymanie mięśni1, z kompletnym profilem aminokwasowym wzmocnionym dodatkiem 2,5 g L-leucyny. Dodana mieszanka witamin i minerałów przyczynia się do zalecanego dziennego spożycia przez sportowca i wspiera ogólny stan zdrowia, w tym witaminę C wspierającą układ odpornościowy i witaminę B6 zmniejszającą zmęczenie i znużenie. Niezależnie od tego, czy są to krótkie i intensywne sesje treningowe, czy długie i długotrwałe ćwiczenia, REGO Rapid Recovery pomoże Ci naprawić i zregenerować mięśnie, abyś mógł wrócić do pełnej sprawności.
Dodać 50 g (dwie pełne miarki) do 500 ml zimnej wody i wstrząsnąć. Najlepiej spożyć do 30 minut po treningu, aby zapewnić optymalną regenerację.
Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zbilansowanej i zróżnicowanej diety i powinien być spożywany jako część zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Należy uważać, aby nie przekroczyć daty ważności.
| Nazwa produktu: | SiS REGO Rapid Recovery - Protein Carbohydrate Beverage Powder - 500g |
| Producent: | SiS |
| Kod pozycji: | SIN697588 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Białko, Witaminy / Minerały, Aminokwasy |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Po |
| gotowe do użycia: | 5000ml |
| Wersja żywności: | Proszek/Granulat |
| treść: | 500g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 500g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5025324012398, 5025324012473, 5025324012497 |