Ten nowy, wszechstronny rower terenowy jest stworzony dla małych poszukiwaczy przygód z dużymi celami. Dzięki lekkiej aluminiowej ramie, 24-calowym kołom i zawieszeniu zaprojektowanemu dla młodych rowerzystów, oferuje dobre osiągi podczas wspinaczki, dużą przyczepność i bezpieczne prowadzenie, dzięki czemu młodzi rowerzyści mogą rozwijać swoje umiejętności jazdy.
Tylne zawieszenie FlexPoint z amortyzatorem Crest FloTrac Elite oferuje 130 mm skoku, który został specjalnie zaprojektowany dla lżejszych rowerzystów. Przedni widelec Crest TR Elite o skoku 140 mm radzi sobie ze skałami, korzeniami i koleinami. Przednie i tylne zawieszenie wymaga jedynie minimalnej siły aktywacji, zapewniając młodym rowerzystom płynną kontrolę i bezpieczną jazdę na technicznych szlakach.
Aluminiowa rama ALUXX SL z przyjazną dla młodzieży geometrią szlaków jest połączona z wysokiej jakości, lekkimi komponentami, aby zminimalizować wagę i ułatwić młodym rowerzystom pokonywanie trudnych odcinków. Nowy 24-calowy zestaw kołowy TRA jest oparty na sprawdzonej technologii systemu kół TRA dla dorosłych i oferuje lepsze właściwości wspinaczkowe i szybsze przyspieszenie.
System kół GIANT TRA jest wyposażony w technologię WideGuard, która zapewnia lżejsze i bardziej stabilne obręcze. Pozwala to rowerzystom na obniżenie ciśnienia w oponach w celu uzyskania lepszej trakcji bez ryzyka przebicia lub uszkodzenia obręczy. 24-calowe koła są specjalnie zaprojektowane dla nastolatków i ułatwiają mniejszym rowerzystom pokonywanie technicznych szlaków. Obniżana sztyca siodełka zapewnia optymalną pozycję podczas jazdy w górę i w dół.
| Nazwa produktu: | Giant Faith 24 - 24" Kids Mountain Bike - 2025 - raw aluminum |
| Producent: | Giant Bikes |
| Kod pozycji: | GNT699492 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Szlak |
| obręcze: | GIANT TRA 24" | Tubeless Ready | 30mm |
| łańcuch: | KMC X10 |
| kaseta: | Microshift Advent X |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Microshift Advent X |
| przerzutka tylna: | Microshift Advent X |
| suport rowerowy: | Pressfit |
| przełożenie zębatki: | 30 |
| korba: | ProWheel CHARM |
| hamulce: | Tektro HD-J285 | 180/160 mm |
| model sztycy siodełka: | GIANT Contact Switch AT Lite Vario Stütze | 30.9mm |
| siodełko: | Selle Royal VIVO JR |
| kierownica: | GIANT Contact TR Riser | 20mm rise |
| mostek: | GIANT Contact |
| widelec: | CREST TR Elite Lite | FLOTUNE |
| rama: | ALUXX SL |
| System Zmiany Biegów (Producent): | microSHIFT |
| przełożenie: | 11-48 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 24" (507mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Giant chainguide |
| uchwyty: | GIANT Small-Hand Grip |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 140 mm |
| pedały: | Plattform Pedale |
| opony: | Maxxis Minion DHF 24x2.4", 60 TPI | Maxxis Minion DHR II 24x2.3", 60 TPI |
| skok zawieszenia ramy: | 130mm |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolor: | Srebrny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 12520g |
| kod produktu producenta: | 1135001100 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Giant - Faith |
| liczba przełożeń: | 1 x 10 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4711291119659 |
| Strona producenta: | https://www.giant-bicycles.com |