Namiot Allround Chapel XT dla 2 osób ma 170 cm wysokości w najwyższym punkcie: w przedsionku – czyli wystarczająco dużo miejsca, aby wygodnie się przebrać lub w razie potrzeby schować rowery. W rozkładaniu pomagają kolorowe oznaczenia i plastikowe elementy do mocowania prętów. Dzięki dwóm okienkom wentylacyjnym można podziwiać widoki na zewnątrz. Aby zapewnić najlepszy przepływ powietrza w upalne i bezdeszczowe dni oraz noce, ściankę na stopach z tyłu można podwinąć aż do łuku prętów. Znajduje się tam również odporna na deszcz i płynnie regulowana wentylacja.
„Drzwi wejściowe” namiotu zewnętrznego z przodu można wygodnie otworzyć na stojąco za pomocą linki odciągowej. Namiot dla 2 osób jest wyposażony w wysokiej jakości pręty aluminiowe DAC, linkę do suszenia ubrań oraz dwie torby w namiocie wewnętrznym.
Etykieta VAUDE Green Shape oznacza produkt przyjazny dla środowiska, funkcjonalny i wykonany z materiałów pochodzących z ekologicznych źródeł.
| Nazwa produktu: | Vaude Allround Chapel XT 2P Tent - agave |
| Producent: | Vaude |
| Kod pozycji: | VAU705543 |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Biwakowanie, Wycieczka rowerowa |
| konstrukcja namiotu: | Tunel |
| Liczba osób: | 2 |
| minimalna waga namiotu: | 4570g |
| maksymalna waga namiotu: | 4750g |
| wejścia: | 1 |
| przedsionki: | 1 |
| haczyki: | 20 |
| linki naprężające: | 6 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 4750g |
| GTIN: | 4067729020197 |