Namiot Allround Chapel XT dla 3 osób osiąga maksymalną wysokość 180 centymetrów w przedsionku, dzięki czemu zapewnia wystarczającą ilość miejsca, aby wygodnie się przebrać lub odstawić rowery. Kolorowe oznaczenia i plastikowe elementy do mocowania prętów ułatwiają rozkładanie namiotu. Dwa okna wentylacyjne umożliwiają podgląd na zewnątrz. Aby zapewnić dobrą wentylację w bardzo upalne i bezdeszczowe dni oraz noce, tylną ściankę w dolnej części można podwinąć aż do łuku stelaża. Znajduje się tam również odporna na deszcz i płynnie regulowana wentylacja.
Przednie „drzwi” można wygodnie otworzyć na stojąco za pomocą linki odciągowej. Ten 3-osobowy namiot jest wyposażony w wysokiej jakości pręty aluminiowe DAC, linkę do suszenia ubrań oraz dwie torby w namiocie wewnętrznym.
Etykieta VAUDE Green Shape oznacza produkt przyjazny dla środowiska, funkcjonalny i wykonany z materiałów pochodzących z ekologicznych źródeł.
| Nazwa produktu: | Vaude Allround Chapel XT 3P Tent - agave |
| Producent: | Vaude |
| Kod pozycji: | VAU705544 |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Biwakowanie, Wycieczka rowerowa |
| konstrukcja namiotu: | Tunel |
| Liczba osób: | 3 |
| minimalna waga namiotu: | 4880g |
| maksymalna waga namiotu: | 5220g |
| wejścia: | 1 |
| haczyki: | 20 |
| linki naprężające: | 5 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 5220g |
| GTIN: | 4067729021255 |