Rowery dziecięce Orbea MX są wyjątkowo lekkie i wykorzystują mniejsze dźwignie hamulca, siodełka i pedały, ponieważ komfort, kontrola i zabawa nie są przeznaczone tylko dla dorosłych. Rowery MX zostały zaprojektowane z myślą o trwałości, dzięki czemu mogą być również używane przez młodsze rodzeństwo, gdy nadejdzie odpowiedni czas.
MX 20 Team jest wyposażony w 20-calowe aluminiowe koła Orbea i jest idealny dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat.
| Nazwa produktu: | Orbea MX 20 TEAM - 20" Kids Bike - 2025 - Moondust Blue - Red (matt) |
| Producent: | Orbea Bikes |
| Kod pozycji: | OEA708008 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| łańcuch: | KMC X8 |
| kaseta: | Shimano CS-HG400 | 8-speed |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano SL-M315 |
| przerzutka tylna: | Shimano Acera M3020 | 8-speed |
| przełożenie zębatki: | 32 |
| korba: | Extra light | 127mm | w/Chainguard |
| hamulce: | Clarks M2 Hydraulic Disc | w/Kids Lever |
| koła: | Alloy 20" | 36 H |
| model sztycy siodełka: | Alloy | 27.2x250mm | Offset 0 |
| siodełko: | DDK D2005 | 237x141mm |
| widelec: | Orbea MX 20 6061 Aluminum 2021 | 100x9 mm QR | Post Mount Disc |
| ster rowerowy: | VP-Z104PD 1-1/8" Semi-Cartridge |
| rama: | Orbea MX 20 6061 Aluminum 2024 | 135x9 mm QR | V-Brake + IS Disc Mount | Internal Cable Routing | Central kickstand compatible | removable hanger | Fender and Carrier ready |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-40 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rekomendacja wiekowa: | 4 - 7 |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 20" (406mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Mudguard Orbea Custom | Orbea OC chainguide |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| pedały: | VP-229 Black with reflectors |
| opony: | Kenda Booster K1277 | 20x2.20" | 30TPI |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| kod produktu producenta: | R004 |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Seria produktów: | Orbea - MX |
| liczba przełożeń: | 1 x 8 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 8434446582387 |
| Strona producenta: | https://www.orbea.com/ |