Suport Shimano do wszystkich korb SLX, XT i Hollowtech II. Obejmuje obudowę suportu wraz z panewkami lewą i prawą.
Do obudów o szerokości 89,5 lub 92 mm. W zestawie znajduje się pierścień dystansowy 2,5 mm.
Szerokość obudowy: 89,5/92 mm
Materiał: tworzywo sztuczne
Uwaga: Produkt jest dostarczany bez oryginalnego opakowania.
| Nazwa produktu: | Shimano SM-BB71-41A Bottom Bracket Pressfit for Hollowtech II - PF41-89.5/92-24 - Special Offer |
| Producent: | Shimano Parts |
| Kod pozycji: | SHI709489 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| rodzaj suportu rowerowego: | Pressfit |
| profil osi suportu: | 24 mm Hollow Shaft |
| szerokość mufy suportu: | 89.5 mm, 92 mm |
| budowa suportu: | Miski suportu |
| Rok modelu: | 2024 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 72g |
| Strona producenta: | http://www.shimano-europe.com/ |