Turbo Chew Bar zawiera 40 gramów węglowodanów w stosunku 1:0,8 między glukozą i fruktozą. Zapewnia to, że baton do żucia może pomóc w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystaniu bardzo wysokich dawek węglowodanów (100-120 gramów na godzinę). Ponadto Turbo Chew Bar ma niską zawartość tłuszczu, białka i błonnika, co jest bardzo ważne, jeśli chcesz spożywać duże ilości węglowodanów podczas intensywnych ćwiczeń.
Baton Turbo Chew można spożywać przed, w trakcie lub po treningu. 1-3 batony na godzinę podczas ćwiczeń. Spożycie zależy od indywidualnego zapotrzebowania na węglowodany. Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
| Nazwa produktu: | Amacx Turbo Chew Bar - Batonik węglowodanowy - 50g |
| Producent: | Amacx |
| Kod pozycji: | AMX709729 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas, Po |
| Rodzaj odżywiania: | Gumy energetyczne, Baton |
| treść: | 50g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 50g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8714411000161, 8714411000154 |
| Strona producenta: | https://www.amacx.de/ |