Continental Terra. Zaprojektowana z myślą o przygodzie. Stworzona z myślą o nieznanym.
| Nazwa produktu: | Continental Terra Adventure Opona Składana - Gravel | Trail | Grip - 50-622 | czarny/przezroczysty |
| Producent: | Continental |
| Kod pozycji: | CON719564 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 2.5-4.0bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 50-622 |
| właściwości opony: | Skinwall |
| gęstość osnowy: | 330TPI/EPI |
| szerokość opony: | 50 mm |
| mieszanka opon: | Trail Casing | Grip Compound |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny, Brązowy |
| waga: | 625g |
| kod produktu producenta: | 0150753 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Continental - Terra |
| GTIN: | 4019238401578 |
| Strona producenta: | https://www.continental-reifen.de |