Spożywać 1-2 batony na godzinę podczas treningu. Spożycie zależy od indywidualnego zapotrzebowania na węglowodany.
Zrównoważona, zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są ważne i nie powinny być zastępowane przez suplementy diety i odżywki dla sportowców. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
| Nazwa produktu: | Amacx Turbo Fruit Chew - Batonik węglowodanowy - 50g |
| Producent: | Amacx |
| Kod pozycji: | AMX722361 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Gumy energetyczne, Baton |
| treść: | 50g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 50g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8714411000666, 8714411000109, 8714411000147, 8714411000444 |
| Strona producenta: | https://www.amacx.de/ |