DeepSleep imponuje w rodzinie mat 3D swoim kompaktowym rozmiarem i wagą. Jest idealnym towarzyszem dla obozów bazowych, kempingów lub samochodów kempingowych.
Specjalna konstrukcja 3D tworzy największą możliwą powierzchnię do spania. Rdzeń DeepSleep składa się z pianki o grubości 7,5 cm, co zapewnia najlepszy możliwy komfort snu. Powierzchnia wykonana jest z poliestru 75 D pochodzącego z recyklingu, który jest przyjemny w dotyku.
DeepSleep jest samopompujący. W zestawie znajduje się pompka EXPED Top Up Pump wspomagająca pompowanie oraz łatka naprawcza. Nadmuchiwanie i opróżnianie ułatwiają dwa płaskie zawory. W zestawie znajduje się duży worek ułatwiający pakowanie.
Materiał zewnętrzny
Szczotkowany poliester 75 D z recyklingu
Laminat folii polieterowej TPU
Certyfikat Oeko-Tex® 100
spód
Poliester 75 D z recyklingu
Laminat folii polieterowej TPU
Certyfikat Oeko-Tex® 100
Izolacja
Otwartokomórkowa pianka poliuretanowa 16 kg/m³
Certyfikat Oeko-Tex® 100
| Nazwa produktu: | Exped DeepSleep Mat Mata Samopompująca - LW - ocean |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD722910 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1970/650/75mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 550/200/200mm |
| pora roku: | Zima |
| limit temperatury: | -45°C |
| opór cieplny (wartość R): | 9 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 2200g |
| kod produktu producenta: | 7640277846524 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | STANDARD 100 firmy OEKO-TEX® |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Samonapełniający się |
| GTIN: | 7640277846524 |
| Strona producenta: | exped.com |