Dzięki sprawdzonemu wzorowi bieżnika i równomiernemu bieżnikowi opona
Ale same osiągi nie wystarczą. Opona
| Nazwa produktu: | Vittoria Terreno Pro T60 Opona składana - 35-622 | natural brown |
| Producent: | Vittoria Tires |
| Kod pozycji: | VIT724045 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 35-622 |
| właściwości opony: | Skinwall |
| szerokość opony: | 35 mm |
| ochrona przed przebiciem: | Bead Shield | Anti-Puncture Belt | Sidewall Protection |
| mieszanka opon: | Gravel Race | Eco Race |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Brązowy |
| waga: | 550g |
| kod produktu producenta: | 11A00849 |
| GTIN: | 8022530037433 |
| Strona producenta: | http://www.vittoria.com |