Masz dość braku energii i ciągłego uczucia głodu? Zainspirowane przez sportowców ultrawytrzymałościowych, batony
Ten produkt powinien być spożywany jako część zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz w połączeniu ze zdrowym stylem życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Näak Ultra Energy Bar - Carbohydrate Protein Bar - 50g |
| Producent: | Näak |
| Kod pozycji: | NAK726149 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Białko, Witaminy / Minerały |
| Rodzaj żywienia: | Wolny od laktozy, Bez oleju palmowego |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas, Po |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 50g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 50g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 628250431094, 628250431100, 628250431117, 628250431155, 628250431124, 628250431162 |
| Strona producenta: | https://eu.naak.com/en-eu |