Zupełnie nowa felga Roval Rapide CL III jest bezpośrednim następcą modelu CLX III. Odwraca zwykłe konwencje aerodynamiki: bardziej płaska obręcz tylnego koła eliminuje niepotrzebną wagę i poprawia przyspieszenie oraz prowadzenie. Zaoszczędzono w ten sposób 35 g.
Dzięki kołnierzom obręczy FlatStop potrzeba 39% więcej siły, aby sprowokować przebicie, dzięki czemu - wyposażony w najlepszą ochronę przed przebiciem - możesz z łatwością dotrzeć do mety wyścigu. Dzięki oponom Roval Rapide CL III przekroczysz linię szybciej niż wcześniej na każdej trasie.
Obręcz
Piasta
Szprychy i nyple
Informacje o kompatybilnych oponach
Ogólne:
| Nazwa produktu: | Specialized Rapide CL III koło tylne - 28" | Centerlock | 12x142mm - Satin Carbon/Satin Black |
| Producent: | Specialized Equipment |
| Kod pozycji: | SPZ731769 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| piasty: | DT Swiss 350 Straight Pull |
| szprychy: | DT Swiss Competition Race Straight Pull |
| obręcze: | Rapide CL III Carbon Clincher |
| układ zmiany biegów: | 8, 9, 10, 11, 12 |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x142 mm (Tylne koło) |
| Wersja koła: | Tylne koło, Koło tylne 700-900 g, Standardowe koło |
| Korpus wolnobiegu: | HG L (Shimano 11/12 biegów szosowy) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| dopasowane wymiary opon: | 24-38mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 21-622 |
| szerokość obręczy: | 31.3mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 21mm |
| wysokość profilu obręczy: | 48mm |
| maks. waga systemu: | 125kg |
| nyple: | DT Swiss Hex Prolock Al 2.0x14mm |
| układ wolnobiegu: | DT Swiss Ratchet (36T) |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 839g |
| kod produktu producenta: | 30026-6402 |
| Liczba otworów na szprychy: | 24 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 196625240652 |
| Strona producenta: | http://www.specialized.com |