Z tego powodu połączenie maltodekstryny i fruktozy umożliwia optymalne trawienie i przyswajanie węglowodanów w ciągu godziny, znacznie zmniejszając ryzyko wystąpienia problemów żołądkowych.
Spożywać maksymalnie 2 jednostki co 60 minut podczas treningu, popijając ok. 300 ml wody.
Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | 226ERS High Fructose Gel XS - żel energetyczny - 32x44g |
| Producent: | 226ERS |
| Kod pozycji: | ERS732045 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Kofeina / Guarana |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki, Neutralny / Naturalny |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Żele energetyczne |
| treść: | 1408g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 44g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Strona producenta: | https://www.226ers.com |
| Lista składników: | Maltodextrin, fructose, water, salt, cola flavor, acidity regulator (citric acid), preservative (potassium sorbate). |
|||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|
|||||||||||||||||||||||||||
| Kofeina: |
125 mg per 100 g / 55 mg per serving (44 g) Wysoka zawartość kofeiny. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. |
| Lista składników: | Maltodextrin, fructose, water, salt, acidity regulator (citric acid), preservative (potassium sorbate). |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|