Obręcze Baccara RX to najnowsza generacja kół DUKE All Road z włókna węglowego, lżejsze i bardziej stabilne do szybkiej jazdy, idealne do rekreacji i zawodów, posiadają homologację UCI.
Nadają się zarówno do rowerów szosowych, jak i do użytku
Obręcz Baccara RX27 korzysta z najnowszej technologii produkcji Duke SLR2, która łączy w sobie komfort, lekkość i wytrzymałość: "MAGIC MIX":
Nie zapomniano również o aerodynamice: zmieniony profil poprawia przepuszczalność powietrza i stabilność we wszystkich warunkach wietrznych, co ma kluczowe znaczenie dla osiągów.
Obręcz jest nadal wyposażona w haki, aby zapewnić bezpieczeństwo niezależnie od używanej opony.
Unikalne błyszczące wykończenie VFP jest odporne na zarysowania i przyjazne dla środowiska.
Asymetryczny profil wyrównuje naprężenia między obiema stronami szprych, dzięki czemu koło jest bardziej wytrzymałe i stabilne.
Szerokość 25 mm między hakami nadaje oponie większą objętość, co poprawia komfort i przyczepność bez pogorszenia osiągów.
DUKE, wybór profesjonalnych kolarzy: 14x przekonane profesjonalne i elitarne zespoły.
| Nazwa produktu: | DUKE Baccara RX 27 SLR2 Obręcz - 28" | Carbon | Tubeless | Disc - 24 Otwory - UD satin |
| Producent: | DUKE Racing Wheels |
| Kod pozycji: | DKE732311 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Allroad / Gravel |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| ERD - średnica obręczy Ø: | 588mm |
| dopasowane wymiary opon: | 28-61mm |
| maks. naprężenie szprych: | 1200N |
| otwory: | brak |
| szerokość obręczy: | 31.5mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 25mm |
| wysokość profilu obręczy: | 27mm |
| maks. waga systemu: | 120kg |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 310g |
| Liczba otworów na szprychy: | 24 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 3701517734897 |
| Strona producenta: | http://www.duke-racingwheels.com/?lang=en |