Baccara TCX-Machine to karbonowe obręcze do szytek, które nadają się do użytku w zawodach cyclocrossowych. Z homologacją UCI, wszechstronne na wszystkich rodzajach nawierzchni (piasek, błoto, trawa, ...). Szerokość obręczy 27,6 mm umożliwia lepsze dopasowanie opony dętkowej, a tym samym zwiększenie przyczepności i osiągów, ograniczając ryzyko zsunięcia się opony dętkowej. Równie wygodne na płaskich i pagórkowatych drogach dzięki niskiej wadze. Duża szerokość sprawia, że są bardzo aerodynamiczne, stabilne i niewrażliwe na boczny wiatr. Idealne do jazdy przełajowej.
| Nazwa produktu: | DUKE TCX-Machine 36 SLR2 Obręcz Szytka - 28" | Carbon | Tubular | Disc - 24 Otwory - UD |
| Producent: | DUKE Racing Wheels |
| Kod pozycji: | DKE732360 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Cyklo-cross |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opony tubowe |
| ERD - średnica obręczy Ø: | 570.5mm |
| dopasowane wymiary opon: | 28-38mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 27.6-622 |
| maks. naprężenie szprych: | 1200N |
| otwory: | brak |
| szerokość obręczy: | 28mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 27.6mm |
| wysokość profilu obręczy: | 36mm |
| maks. waga systemu: | 110kg |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 325g |
| Liczba otworów na szprychy: | 24 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 3701517706207 |
| Strona producenta: | http://www.duke-racingwheels.com/?lang=en |