Dzięki zoptymalizowanemu stosunkowi glukozy do fruktozy wynoszącemu 1:0,8, napój energetyczny „
Skład żelu został opracowany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe: najnowsze badania pokazują, że organizm toleruje stosunek glukozy do fruktozy wynoszący 1:0,8, co znacznie ułatwia mu spożywanie do 120 g węglowodanów na godzinę. Nie jest to żadna tajemnica branżowa – czym więc wyróżnia się żel „
Podczas wysiłku fizycznego spożywać jeden żel Fast Energy na godzinę.
Produkt pasteryzowany. Ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | WINFORCE Fast Energy - Carbohydrate Gel - 60g |
| Producent: | WINFORCE |
| Kod pozycji: | WNF739946 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Żele energetyczne |
| treść: | 60g |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 60g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7640143112531, 7640143115440, 7640143115501 |
| Strona producenta: | www.winforce.com |
| Lista składników: | Mango puree 35%, maltodextrin, fructose, mango juice powder 5% (maltodextrin, mango juice), preservative: potassium sorbate. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | The nutritional informations refer to 100 g: |