Szybko tocząca się opona do stosowania w rowerach gravelowych. Wyprodukowana z naturalnego kauczuku pochodzącego ze sprawiedliwego handlu oraz z recyklingowanego sadzy (rCB) pochodzącej z własnego recyklingu opon firmy Schwalbe.
Oznaczenie profilu: HS621
| Nazwa produktu: | Schwalbe G-One RS opona składana - Addix Race | V-Guard | TLR | E-25 - 55-622 | black |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA740199 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 3.5bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 55-622 |
| gęstość osnowy: | 67TPI/EPI |
| szerokość opony: | 55 mm |
| ochrona przed przebiciem: | Race Pro | V-Guard |
| mieszanka opon: | Addix Race |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 690g |
| kod produktu producenta: | 11654649 |
| Limit wagowy (na oponę): | 100kg |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Schwalbe - G-One |
| GTIN: | 4026495957748 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |