Bagażnik Alternator Plus to tylny bagażnik do wszystkich rowerów Salsa z rozstawem 135/142/148 mm i ramami wyposażonymi w hak Alternator. Zapakuj sakwy, zejdź z utartych szlaków i zacznij odkrywać!
| Nazwa produktu: | Salsa Alternator Plus Rack - 135/142/148mm |
| Producent: | Salsa Parts |
| Kod pozycji: | SAL196896 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 26" (559mm), 27,5" / 650B (584mm), 28" (622mm) |
| uchwyt bagażnika: | Rama - tylna |
| cechy bagażnika: | bez zacisku sprężynowego, 4-punktowy montaż |
| maks. ładowność: | 27kg |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 765g |
| kod produktu producenta: | RK8051 |
| GTIN: | 657993035122 |
| Strona producenta: | http://www.salsacycles.com/ |