Nazwa mówi sama za siebie. Plecak rowerowy TrailControl o pojemności 25 litrów wyposażony jest w system nośny Aeroflex Control, od którego pochodzi jego nazwa! Gdy siatka systemu nośnego jest napięta, podczas pedałowania plecy są doskonale wentylowane. Wybierając się na szlak, wystarczy pociągnąć za dwie pętle, aby uzyskać dobrze wyściełane oparcie kontaktowe i tym samym utrzymać środek ciężkości wygodnie blisko ciała. Długość pleców można regulować bezstopniowo.
Przestrzeń do przechowywania zapewnia duża komora główna z uchwytem na bukłak, siatkowe kieszenie po bokach oraz torba zapinana na zamek błyskawiczny na prawym skrzydle pasa biodrowego. Jeśli masz na głowie kask, uchwyt na kask z przodu, przystosowany do kasków z wizjerem, może służyć również do transportu ochraniaczy lub kurtki.
Możliwości organizacyjne zapewnia praktycznie podzielona przednia kieszeń sięgająca do podłoża na narzędzie, kieszeń organizacyjna na kable ładujące i inne drobiazgi w komorze głównej oraz kółko na klucze. Boczne pasy kompresyjne, pas piersiowy i biodrowy, uchwyt na rurkę do picia oraz uchwyt na lampkę ostrzegawczą i elementy odblaskowe dopełniają ten plecak rowerowy. Oddzielna komora dolna sprawia, że plecak rowerowy Trail Control 25 litrów jest idealny na kilkudniowe wycieczki, a także na długie wędrówki. W zestawie znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy.
Materiał, z którego wykonano plecak rowerowy TrailControl, jest pokryty powłoką Eco Finish, która chroni przed wodą i zabrudzeniami. VAUDE rezygnuje przy tym z fluorowęglowodorów, tzw. chemikaliów PFAS lub PFC, które są podejrzane o szkodliwość dla zdrowia.
| Nazwa produktu: | Vaude Plecak rowerowy TrailControl 25+ - heron |
| Producent: | Vaude |
| Kod pozycji: | VAU745066 |
| płeć: | Unisex |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 310/290/540mm |
| Objętość: | 25l |
| technologia: | Eco Finish |
| Dostęp do głównej przegrody: | Góra |
| Zamknięcie głównej przegrody: | Zamek błyskawiczny |
| długość tylnej części: | 43-59cm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 1332g |
| Zrównoważony rozwój: | Green Shape, Green Button |
| Torba - Styl: | Plecak |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | Uchwyt na kask, W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy, Kompatybilność z systemem nawadniającym |
| GTIN: | 4067729122402 |