Bagażnik do montażu na widelcu wykonany z 4130 CroMoly do ciężkiego bagażu. Montowany za pomocą płyty środkowej i otworu 35 mm do regulacji na widelcu. Szerokie poprzeczki zapewniają bezpieczne mocowanie bagażu.
Maksymalne obciążenie: 25 kg.
| Nazwa produktu: | Salsa Down Under HD Rack - Steel Lowrider - black |
| Producent: | Salsa Parts |
| Kod pozycji: | SAL197577 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Stal |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 26" (559mm), 27,5" / 650B (584mm), 28" (622mm) |
| uchwyt bagażnika: | Widelec |
| cechy bagażnika: | kompatybilny z hamulcami tarczowymi |
| maks. ładowność: | 25kg |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 944g |
| kod produktu producenta: | RK8052 |
| GTIN: | 657993044049 |
| Strona producenta: | http://www.salsacycles.com/ |