SiS GO Energy Baton to pożywna i lekkostrawna przekąska z dużą ilością węglowodanów pochodzących z owoców i pełnowartościowych składników. Mniejsze batony są wygodnym i pożywnym źródłem węglowodanów podczas treningu.
Jedną z głównych przyczyn zmęczenia podczas treningu są puste zapasy węglowodanów. Wiadomo, że dodatkowe węglowodany podczas ćwiczeń poprawiają wydajność i czas biegania oraz opóźniają początek zmęczenia.
Idealny przed lub w trakcie treningu oraz jako bogata w energię przekąska. Wystarczy otworzyć, zjeść i cieszyć się!
Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zbilansowanej i zróżnicowanej diety i powinien być spożywany jako część zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Należy uważać, aby nie przekroczyć terminu ważności.
| Nazwa produktu: | SiS GO Energy Bar Mini - Baton węglowodanowo-białkowy - 30x40g |
| Producent: | SiS |
| Kod pozycji: | SIN747985 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Białko |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański, Wolny od laktozy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 1200g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 40g |
| Źródło obciążenia: | Producent |