Isostar Energy Bar Multifruits to węglowodanowy baton energetyczny z cenną energią przed lub w trakcie uprawiania sportu. Smaczny baton energetyczny jest praktyczny w podróży, a dzięki pysznemu wieloowocowemu smakowi stanowi doskonałą przekąskę podczas uprawiania sportu. Zawiera cukier i słodzik.
Idealny przed lub w trakcie ćwiczeń. Szczególnie w przypadku ćwiczeń o średniej lub wysokiej intensywności. Zalecamy spożywanie jednego batonika dziennie.
Do długotrwałych i krótkotrwałych ćwiczeń. Batony Energy Sports Bar mogą być również spożywane poza zawodami w celu gromadzenia i odbudowy zapasów węglowodanów. Produkt powinien być spożywany w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | isostar Energy Sports Bar - Cereals and Multifruits - 30x40g |
| Producent: | isostar |
| Kod pozycji: | ISO198018 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Witaminy / Minerały |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański, Bez orzechów |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 1200g |
| Rok modelu: | 2024 |
| waga: | 40g |
| Strona producenta: | https://www.isostar.de/ |